33-vjetori i themelimit të PS/ Dokle: Po përgatitemi për mandatin e katërt, të impenjuar për të mirën e Shqipërisë

AKTUALITET


Ish-deputeti Namik Dokle ka folur për gazetaren e ABC News Fjona Xhafaj në festën e 33-vjetorit të themelimit të PS.

Ai ka thënë se po përgatiten për mandatin e katërt dhe janë të impenjuar për të mirën e Shqipërisë dhe njerëzve.

“Po festojmë 33-vjetorin duke qene në mandatin e tretë qeverisës dhe duke u përgatitur për mandatin e katërt. Kështu që këta socialist besoj do fitojnë përsëri sepse janë të impenjuar për të mirën e Shqipërisë, për të mirën e njerëzve. Natyrisht ka shumë gjëra për të bërë më mirë. ADN e PS është që të përmirësojë vetveten në mënyrë të vazhdueshme, për të përmirësuar punët për Shqipërinë”, tha Dokle./abcnews.alSkip to toolbar