Aksident i rëndë në aksin Lezhë-Milot, makina përplaset me trajlerin, një polic i plagosur rëndë

AKTUALITET


Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin Lezhë-Milot, me pasojë plagosjen rëndë të një personi.

Mësohet se një veturë është përplasur me një trajler. Si pasojë i plagosur në gjendje të rëndë ka mbetur një efektiv i policisë së Lezhës.


Sakaq policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes, ndërsa po punohet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit
Skip to toolbar