Aksident me vdekje në Durrës, humb jetën drejtuesi i motorit

AKTUALITET


Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm në fshatin Jubë në Durrës.

66-vjeçari Q.T. ka qenë duke drejtuar motorin kur ka humbur kontrollin mbi mjetin dhe për pasojë motori ka dalë nga rruga. Aksidenti ka qenë fatal për 66-vjeçarin i cili humbi jetën.


Grupi hetimor vijon punën për përcaktimin e shkakut të aksidentit.
Skip to toolbar