Aksident me vdekje në Thumanë, tre persona në gjendje të rëndë

AKTUALITET


Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar në orët e para të mëngjesit të së martës në aksin rrugor Thumanë-Fushë Krujë.

Sipas të dhënave paraprake, një makinë ka dalë nga rruga dhe u përplas me barrierat anësore, ku për pasojë humbi jetën pasagjeri Luan Dukaj.

Në momentin e aksidentit në makinë kanë qenë të pranishëm dhe tre persona të tjerë, të cilët kanë mbetur të plagosur rëndë, mes të cilëve dhe shoferi.

Shkaqet e aksidentit janë ende të paqarta, ndërkohë që policia ndodhet në vendngjarje.Skip to toolbar