Aksident në aksin Fier-Lushnje, makina përplas të moshuarin

AKTUALITET


Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Fier-Lushnje. Makina ka përplasur të moshuarin që po udhëtonte me biciklete.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar i moshuari dhe ndodhet në spital në kujdesin e mjekëve.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.
Skip to toolbar