Aksident në aksin Milot-Rrëshen, raportohet për të lënduar

AKTUALITET


Një aksident ka ndodhur në aksin Milot-Rrëshen pranë zonës së ish-Uzinës së Rubikut. Nga përplasja e dy makinave raportohet se ka të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar për ndihmë mjekësore në spitalin e Rrëshenit.


Sakaq policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit./abcnews.al/
Skip to toolbar