Aksident në autostradën Levan – Vlorë, makina përplaset me barrierën mbrojtëse

AKTUALITET


Një aksident është shënuar mbrëmjen e së hënës në autostradën Levan – Vlorë në afërsi të hyrjes së qytetit bregdetar.

Një automjet tip Golf ka rrëshkitur si pasojë e reshjeve të shiut dhe është përplasur me barrierën mbrojtëse.


Nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme materiale./abcnews.al
Skip to toolbar