Aksident në Fier/ Makina merr para biçikletën, një i lënduar

AKTUALITET


FIER- Një makinë përplasi një biçiklist në aksin rrugor Fier -Qafë Koshovicë.

Drejtuesi i biçikletës ka marrë lëndime, ndërsa është dërguar në spitalin e Fierit ku po merr mjekim.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e saj.Skip to toolbar