Aksident në Lungomare, makina përplas fëmijën 10 vjeç

AKTUALITET


Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e së shtunës në Lungomare të Vlorës, ku një makinë ka përplasur një fëmijë 10 vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të zonës së Ujit të Ftohtë.


Fëmija ndodhet në spital të Vlorës, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton shkaqet e aksidentit.
Skip to toolbar