Aksident në qendër të Durrësit/ Makina përplas policin e Rrugores

AKTUALITET


Një aksident ka ndodhur në qendër të Durrësit, në vendin e njohur si Maozeleumi Dëshmorët e Kombit.

Mësohet se një automjet ka përplasur një punonjës të Policisë së Qarkullimit Rrugor.


Si pasojë, ai është dërguar menjëherë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al
Skip to toolbar