Aksident në Vlorë, makina përplas këmbësoren, dërgohet në spital

AKTUALITET


Një aksident është regjistruar pak momente më parë në rrugën e Ali Demit në Vlorë.

Një mjet ka përplasur një të moshuar, pranë spitalit rajonal të Vlorës.


E plagpsura është transportuar me urgjencë në spital e raportuar jashtë rrezikut për jetën Bluzat e Bardha bëjnë me dije se ka marrë plagë në pjesën e gjymtyrëve dhe po merr ndihmë mjekësore.
Skip to toolbar