Ambasadori britanik, Alastair King-Smith takohet me prokurorët e SPAK

AKTUALITET


Ambasadori britanik Alastair King-Smith ka shkuar sot në ambientet e Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Mësohet se ambasadori britanik ka zhvilluar një takim prokurorët e SPAK. Siç shihet nga pamjet, ambasadori britanik në përfundim të takimit është larguar nga ambientet e SPAK pa dhene asnje deklarate per mediat.

Skip to toolbar