Atentati në “Don Bosko”/ “Kasandër Noga pagoi për vrasjen, shkak hasmëria”, Vocaj: Autorët ngatërruan objektivin

AKTUALITET


Drejtori i Policisë Tiranë Tonin Vocaj ka dhënë në një konferencë për mediat, duke zbardhur detaje për një ngjarje të rëndë kriminale, ndodhur dy vite më parë në “Don Bosko” dhe vendosen para drejtësisë autorët.

“Kasandër Noga ka paguar për vrasjen e një shtetasi, shkak hasmëria. Autorët kanë ngatërruar objektivin”, tha Vocaj.


Sipas policisë Kasandër Noga dhe Kevin Suçi paguan për vrasjen e shtetasit G.H i cili ishte objektivi i atentatit.
Skip to toolbar