Benet Beci reagon pas fitores historike në Shkodër: Faleminderit nga zemra

Më të fundit


Kandidati i Partisë Socialiste, Benet Beci ka reaguar pas fitores historike në Bashkinë e Shkodrës, ku theu pas 32 vitesh një bastion të djathtë, e për më tepër me rezultat të thellë.

Në një postim në rrjetet sociale, Beci ka një falënderim për të gjithë qytetarët që i besuan drejtimin e Shkodrës.


“Mirënjohës ndaj secilit prej jush, për qytetarinë, seriozitetin dhe përkushtimin! Faleminderit nga zemra”, shkruan Benet Beci.
Skip to toolbar