Biden publikon foton, zbukuron pemën e Krishtlindjes

BOTA


Presidenti amerikan është shfaqur larg politikës në festat e Krishtlindjeve.

Biden ka zgjedhur të zbukurojë vetë pemën në këtë atmosferë festash, ndërsa ka ndarë në Twitter edhe një fotografi me ndjekësit e ti, teksa shihet edhe në shoqërinë e bashkëshortes së tij.Gjithashtu edhe zonja e parë e SHBA ka postuar një foto, duke u shprehur: “Ka ardhur koha, bëni gati biskotat dhe karotat për drerët”, ka shkruar Jill Biden.

Skip to toolbar