Digjen dy makina gjatë natës në Vlorë/ Ishin në pronësi të një biznesmeni, nuk dihen shkaqet

AKTUALITET


Dy automjete janë djegur pak pas mesnate në Vlorë. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:00, në fshatin Nartë dhe mjetet janë në pronësi të 49-vjeçarit Arjan Gogo.

Ky i fundit është pronar i një restoranti në fshatin Nartë dhe nuk dihet nëse kjo zjarrëvënie është e qëllimshme.


Makinat e djegura  janë hequr nga vendi i ngjarjes nga grupi hetimor.

Policia dhe grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.
Skip to toolbar