E rëndë në Patos, 30-vjeçari godet me thikë të ëmën, shpallet në kërkim

AKTUALITET


30-vjeçari me iniciale K.Ç ka plagosur me thikë nënën 50-vjeçare me iniciale D. Ç. në banesën e tij dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

50-vjeçarja ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.


Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e ditës së sotme rreth orës 09:00 në Dukas, Patos.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe kapjen e 30-vjeçarit.
Skip to toolbar