E rëndë në Tiranë: Dhëndri qëllon me armë familjarët e gruas, 2 të vdekur dhe 3 të plagosur

AKTUALITET


ë shtëna me armë zjarri janë regjistruar në Paskuqan të Tiranës mesditën e sotme. 

Raportohet se dhëndri ka qëlluar me armë zjarri drejt familjes së gruas së tij. Nga të shtënat mësohet se të vdekur kanë mbetur 2 persona ndërsa tre të tjerë janë plagosur.


Sipas burimeve Ramazan Hutra është autori ngjarjes së sotme të ndodhur në Tiranë.
Skip to toolbar