Ekzekutimi i Gentian Bejtjas në Fushë Krujë, policia njoftim zyrtar

AKTUALITET


Të shtëna me armë janë raportuar në Fushë Krujë. Gentjan Bejtjas është ekzekutuar në oborrin e banesës.

Ekzekutimi i Gentian Bejtjas në Fushë Krujë, reagon policia; Më datë 15.03.2024, në fshatin Larushk, Krujë, nga persona ende të paidentifikuar është vrarë me armë zjarri shtetasi Gentian Bejtja.


Një grup i posaçëm hetimor, nën drejtimin e Prokurorisë, vazhdon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorëve të dyshuar.
Skip to toolbar