EMRI/ Arrestohet në Dubai ish-anëtari i bandës së Durrësit

AKTUALITET


Julian Meçaj është arrestuar së fundmi në Dubai të Emirateve të Bashkuara Arabe.

Lajmi është konfirmuar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala.

Julian Meçe i cili është lënë i lirë pasi është marrë në pyetje në lidhje me ngjarjen ka qenë një nga të shoqëruarit në Polici për atentatin ndaj Prokurorit Arjan Ndoja.

Meçe dyshohet se mund të jetë një nga porositësit e ngjarjes, pasi autorët kanë qenë me pagesë, dhe dyshohet se janë nga veriu i vendit.Skip to toolbar