EMRI/ Bie aksidentalisht në lumë, humb jetën i moshuari në Shkodër

AKTUALITET


SHKODËR- Një 77-vjeçar në Shkodër është gjetur pa shenja jetë në bregun e Lumit Buna.

Paraprakisht, siç njofton policia, i moshuari është dyshohet se ka rrëshqitur aksidentalisht në ujërat e lumit, kur po hidhte mbeturina dhe për pasojë është mbytur.


Viktima është Pjeter Gjergji, 77-vjeç, banues në Dajç.
Skip to toolbar