EMRI/ Grabiti makinën e çiftit italian në Vlorë, arrestohet autori i dyshuar

AKTUALITET


VLORË- Policia e Vlorës ka arrestuar grabitësin e automjetit të çiftit italian, ngjarje e ndodhur ditën e premte.
Grabitësi theu xhamin dhe vodhi paratë dhe sende personale.
Gazetari i ABC News, Elton Nika, raporton se autori i dyshuar është arrestuar këtë të shtunë pasdite. Elvis Myrtaj është person me precedentë penal në vjedhje./ abcnews.al

Skip to toolbar