EMRI/ Humbi kontrollin e motomjetit dhe doli nga rruga, humb jetën 64-vjeçari në Fier. Pamje nga vendngjarja

AKTUALITET


Një 64-vjeçar ka humbur jetën këtë të shtunë në aksin rrugor Fier-Pishporo.

Viktimë ka mbetur shtetasi Llambi Doko, duke drejtuar një motomjet pa targa, ka humbur kontrollin e motomjetit dhe ka dalë nga rruga dhe për pasojë ndërroi jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.Skip to toolbar