EMRI/ Mori peng punonjësin në një kioskë te Sheshi Skënderbej, arrestohet 19-vjeçari

AKTUALITET


Policia e Tiranës ka arrestuar 19-vjeçarin Hajri Pulakën, për shkak se dyshohet për veprën penale “Heqje e Paligjshme e Lirisë”.

Gazetari Igli Celmeta raporton për Balkanweb se ai bashkë me 3 të tjerë të arrestuar më herët, dhunoi dhe mori peng një punonjës në kioskat që ishin vendosur tek Sheshi Skenderbej.


Në 20 maj u arrestuan, Denis Baxhaku, Ermand Hoxha e Teo Kolemiço, menaxherë kioskash
Skip to toolbar