Emri/ Të shtëna me armë zjarri në Rrëshen, vritet një person, tre plagosen

AKTUALITET


Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar disa momente më parë në Rrëshen. Nga të dhënat e para dyshohet për një të vrarë dhe tre persona te plagosur.

Mediat raportojnë se viktimë ka mbetur shtetasi Martin Bardhi, 62-vjeç. Mësohet se ai ishte i përfshirë në tentativën e vrasjes së Saimir Reçit në mars 2023. Për këtë ngjarje ai ishte dënuar.


Ndërkohë vijojnë hetimet për shkaqet dhe autorët e krimit të rëndë.
Skip to toolbar