EMRI/ Vritet me thikë 33-vjeçari shqiptar në Angli

AKTUALITET


Një vrasje me thikë i ka marrë jetën shqiptarit 33-vjeçar Jetmir Pemaj.

Ngjarja ka ndodhur në Britaninë e Madhe, në Harroë Street, Whitmore Reans, Wolverhampton.


Pas një sulmi me thikë, 33-vjeçari nuk i ka mbijetuar lëndimeve të marra dhe ka humbur jetën. Sakaq, i plagosur ka mbetur dhe një 20-vjeçar.

Autor i vrasjes, akuzohet 24-vjeçari Lucious Winchester, nga Quinton, Birmingham.
Skip to toolbar