Fier/ I dënuar me 25 vite burg, arrestohet Pjetër Pacani, u kap me 3 kallashnikovë në makinë

AKTUALITET


Arrestohet Pjetër Pacani. Mësohet se ishte në kërkim pasi ishte i dënuar me 25 vite burg për kryerjen e veprave penale “Vrasje në rrethana cilësuese” dhe “Armëmbajtje pa leje”.

Pacani ishte në listën e “50” personave më të kërkuar në shkallë vendi.

Skip to toolbar