Flamur Noka thirret në SPAK

AKTUALITET


Deputeti i Partisë Demokratike Flamur Noka është paraqitur në ambientet e Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK).

Noka është thirrur nga SPAK.


Deputeti demokrat u paraqit në ambientet e SPAK rreth orës 10:00.

Nuk dihet arsyeja përse Prokuroria Specialie ka thirrur Flamur Nokën
Skip to toolbar