Foto, Balla takon në Washington ish-ambasadorin Arvizu

Më të fundit


Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ndodhet në Washington ku mori pjesë në Forumin Parlamentar të Inteligjencës dhe Sigurisë.

Gjatë qendrimit në Washington Balla ka takuar ish-ambasadorin e SHBA në Shqipëri, Alexandër Arvizu.


Përmes një postimi në rrjetin social facebook Balla teksa ka ndarë një foto me ish-ambasadorin Arvizu shkruan: Një darkë shtëpie me një mik të vjetër dhe të mirë si Ambasadori Alexander Arvizu🙏

Postimi i plotë:

Gjatë qëndrimit në Washington, një darkë shtëpie me një mik të vjetër dhe të mirë si Ambasadori Alexander Arvizu🙏