FOTO LAJM: Çmendet Belind Këlliçi, nxjerr gishtat e mesit në mes të Tiranës

Më të fundit


Kandidati i dyshes Berisha-Meta për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi ka bërë një tjetër  skandal, sikur të mos mjaftonte fakti që ende nuk ka sqaruar mungesën e një diplome të shkollës së mesme.

Në profilin e tij në rrjete sociale, Këlliçi ka postuar dy duar duke nxjerrë gishtin e mesit, të cilat kurrsesi nuk mund t’i bëjë një qytetar e jo më dikush që pretendon të bëhet qytetari numër një i Tiranës.


Situata është edhe më e rëndë teksa një foto të tillë e ka vendosur dhe në billbordet në rrugët e Tiranës, ku kalojnë me mijëra fëmijë të vegjël dhe nxënës shkollash.
Skip to toolbar