FOTO/ Momenti i ekzekutimit: Biznesmeni në tavolinë, autori me skafandër i drejton armën

AKTUALITET


Foto ekskluzive nga atentati në Shëngjin, shihni momentin kur autori i drejton armën biznesmenit.

Foton tregon momentin kur biznesmeni është i ulur dhe drejt tij, shihet një person që futet në lokal dhe i ka drejtuar pistoletën, duke qëlluar në drejtim të biznesmentit.


Atentatoret kane qene te veshur me jelek antiplumb dhe kishin skafandra, nderkohe qe kane qelluar 7 here ndaj Ardian Nikylajt, biznesmenit lezhian.
Skip to toolbar