FOTO/ Rama: Mbërrin në Turqi skuadra shqiptare e kërkim-shpëtimit!

AKTUALITET


Ekipi shqiptar i kërkim shpëtimit ka mbërritur në Turqi, pas tërmetit tragjik që goditi Turqinë dhe Sirinë një ditë më parë.

Kreu i qeverisë ka publikuar disa foto nga mbërritja e tyre në terren.


‘Mbërriti në Turqi skuadra e kërkim-shpëtimit dhe e ndihmës shëndetësore e dërguar nga shteti shqiptar! Foto pak minuta përpara zbritjes në terren!’- shkruan Rama.

FOTO/ Kryeministri Rama: Mbërrin në Turqi skuadra shqiptare e kërkim-shpëtimit!Skip to toolbar