FOTO/ Rrëzohet skela e një pallati në Prishtinë, panik te qytetarët

AKTUALITET


PRISHTINË- Skelat e një kompanie të vendosura në një pallat në Prishtinë janë rrëzuar në tokë.

Sipas e mediave në Kosovë nuk raportohet për persona të lënduar. Po ashtu janë publikuar dhe foto nga vendi i incidentit.


Policia dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendin e ngjarjes për të bërë sqarimin e rrethanave./ abcnews.al
Skip to toolbar