FOTOT/ Mbledhja e qeverisë në Tepelenë, Rama: Prag sezoni reformimesh dhe vetëreformimi

Më të fundit


Prej orës 12:00 të ditës së sotme, kryeministri Edi Rama ka mbledhur në Tepelenë kabinetin e qeverisë.

Mbledhje e cila do të zhvillohet në dy ditë dhe do të jetë me dyer të mbyllura. Sakaq, në një postim të bërë në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar disa foto nga mbledhja.


“Reflektime dhe qarkullim mendimesh e idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh dhe vetëreformimi *Tepelenë, çaste nga mbledhja e zgjeruar e qeverisë që do të zgjasë dy ditë #VetëmPërpara”, shkruan Rama.

foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeri
foto galeriSkip to toolbar