FOTOT: Sali Berisha i gjakosur pas goditjes

AKTUALITET


Sali Berisha është gjakosur nga goditja e një qytetari, i identifikuar si Gentian Shehu, nga Bicaj i Kukësit.

Edhe pse e ka goditur veç një herë, i riu e ka rrëzuar Berishën dhe e ka gjakosur keq.


Më pas ai u godit nga badigardët e Sali Berishës dhe më pas është arrestuar nga Policia.

Berisha ndërkohë, për minuta të tëra ka qenë në gjëndje të pavetëdijshme.

Janë dashur minuta të tëra, që Berisha ta merrte veten.
Skip to toolbar