Gjendet i pajetë një 54-vjeçar në Shijak

AKTUALITET


Një 54-vjeçar është gjetur i pajetë në lagjen “Shilore” në Shijak.

Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur sot rreth orës 16:10, ndërsa dyshohet se viktima ka humbur jetën për shkaqe natyrale.


Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Skip to toolbar