Gjendet i pajetë një person në Vlorë, pamje nga vendgjarja

AKTUALITET


Gjendet i pajetë një person në lagjen “Pavarësia” në Vlorë.

Nuk dihen ende shkaqet dhe identiteti i personit, ndërsa dyshohet se është rreth 55 vjeç.


Nga pamjet e siguruara nga ABC News shihet që në vendngjarje kanë mbërritur forcat policore dhe ambulanca.
Skip to toolbar