Goditi me grusht mjekun, arrestohet 32-vjeçari në Kukës

AKTUALITET


Policia e Kukësit ka ndaluar 32-vjeçarin pasi ishte shpallur në kërkim për plagosje me dashje.

I riu akuzohet për veprat penale “Plagosja e rëndë me dashje” dhe “Kanosja për shkak të detyrës”.


Mësohet se më datë 16.05.2024, ka kanosur dhe goditur me grusht, për shkak të detyrës, mjekun 58 vjeç.
Skip to toolbar