Grabitet gjatë natës një biznes në Fier, autori theu xhamin

AKTUALITET


Një minimarket është grabitur gjatë orëve të natës, në lagjen 15 Tetori në qytetin e Fierit.

Policia tha se autori ka vepruar i vetëm duke thyer xhamin e minimarketit.


Shuma e vjedhur në objekt është rreth 50 mijë lekë të vjetra si dhe sende të vogla.Policia po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe kapjen e autorit.
Skip to toolbar