Isa Mustafa fiton betejën me koronavirusin: Tjetërkush vendos për jetën tonë, respektoni rregullat!

AKTUALITETKreu i LDK, Isa Mustafa, ka fituar betejën me koronavirusin. Në një mesazh të gjatë në ‘Facebook’, Mustafa falënderon të gjithë ata që e kanë mbështetur në këtë periudhë të vështirë, ndërsa shton se kishte dhe nga ata që e duartrokitën infektimin e tij.

“Pati të sojit që sajuan varrimin tim virtual në rrjetet sociale e ma tmerruan një pjesë të familjes e cila nuk ishte në rrjedhë se çfarë ka ndodhur dhe çfarë po ndodhë”, shkruan mes të tjerash Mustafa.