Itali/ Po drejtonte një furgon, 32 vjeçarja shqiptare përplas për vdekje italianin

BOTA


Një shqiptare ka aksidentuar për vdekje një 47 vjeçar italian. Ngjarja ka ndodhur në Inzago të Milanos mëngjesin e së martës.

Sipas mediave italiane, 32 vjeçarja shqiptare po drejtonte një furgon kur përplasi italianin. Ambulancat shkuan menjëherë pas përplasjes së tmerrshme.


Asgjë nuk mund të bëhej për viktimën, ndërsa drejtuesja e furgonit u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën./abcnews.al
Skip to toolbar