‘Kandidat potencial ndaj Veliajt’, Alimehmeti reagon për deklaratën e Lesit në Real Story

Më të fundit


Mjeku i njohur, Ilir Alimehmeti i cili garon për bashkinë e Tiranës në primaret e Berishës, ka falenduar gazetarin Nikoll Lesi për deklaratat në Real Story.
I ftuar në emision mbrëmjen e së enjtes në Report TV, Lesi u shpreh se vlerësonte mjekun Alimehmeti si kandidatin potencial në këto zgjedhje për të mundur në garën e 14 majit kreun aktual të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj.
“Falenderim për z. Nikoll Lesi për vlerësimin dhe mbështetjen e pavarur në emisionin “Real Story”.” Shkruan Alimehmeti në një postim në rrjete sociale ku ndan pjesë nga biseda në Real Story.

Skip to toolbar