Konsumoi fotoksinë, humb jetën 71-vjeçari në Pukë

AKTUALITET


Një 71-vjeçar ka humbur jetën në Pukë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Gojan i Vogël.

Dyshohet se ai ka pirë fotoksinë dhe për pasojë ka humbur jetën.


Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë vijon punën për sqarimin e rrethanave dhe dokumentimin e plotë ligjor./abcnews.al
Skip to toolbar