Kurbin/ Zetori bie në kanal, humbin jetën dy persona

AKTUALITET


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Fushë Kuqe të Kurbinit mesditën e së mërkurës.

Një zetor me drejtues një 60-vjeçar, ku pasagjer ishte dhe një 21-vjeçar, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në kanal.


Dyshohet se si pasojë e mbytjes kanë humbur jetën të dy shtetasit.

Grupi hetimor po punon për sqarimim e rrethanave të aksidentit./abcnews.al
Skip to toolbar