Makina del nga rruga në Klos, humb jetën këmbësori

AKTUALITET


Në fshatin Suç, në Klos, shtetasi B.B., 62 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka humbur kontrollin mbi drejtimin e tij dhe mjeti ka dalë nga rruga. Për pasojë automjeti ka aksidentuar shtetasin Z.M., rreth 75 vjeç,(këmbësor), i cili ka humbur jetën në spital.

Drejtuesi i automjetit shtetasi B.B, është shoqëruar në Komisariat për veprime të mëtejshme hetimore.


Grupi hetimor po kryen hetimet në vendngjarje.
Skip to toolbar