Mbytet një pushues në Golem

AKTUALITET


Një tjetër rast tragjik është regjistruar në plazhet shqiptare. Policia sqaron se sot rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit është mbytur një pushues.

Sipas informacioneve viktima është një 67-vjeçar i identifikuar me iniciale Xh. K, i cili është mbytur teksa ka qenë duke u larë në det.


Lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grupi hetimor dhe po punon për punon për sqarimin e rrethanave të saj.