Merr flakë paneli elektrik te Rruga e Elbasanit/ Në spital një grua dhe një i mitur 

AKTUALITET


Mëngjesin e sotëm rreth orën 07:50, në Rrugën e Elbasanit, në një pallat ka marrë flakë paneli elektrik i pallatit.

Si pasojë kanë pasur probleme me frymëmarrjen një shtetase dhe një i mitur, të cilët kanë marrë ndihmën njekësore në spital dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.


Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
Skip to toolbar