Mërzitet Çimi: Lë intervistën me Ilirin dhe sheh Real Story

AKTUALITET


Çim Peka është revoltuar me Alfred Lelën, që një natë më parë ka hequr pantallonat përballë Ramës, për të treguar se është dhunuar nga policia.


Peka ka shpërndarë statusin e një miku të vet, që shkruan:

“Audienca eshte e rendesishme, por cdo gje e ka nje limit dreqi ta haje. Te gjithe e pame se si u dhunove, pamjet flisnin me shume se cdo pretendim i Lleshajt apo Rames, koleget te dhane hapesire kudo, po pse dreqin duhet te na rezervosh edhe shou me heqje pantollsh e ku, perballe Rames dhe Sokol Balles”.

(TemA)