Mot i rënduar, reagon Rama: Evitoni lëvizjet e panevojshme!

AKTUALITET


Kryeministri Edi Rama ka reaguar në lidhje me situatën e krijuar për shkak të motit të keq.

Përmes një mesazhi në ‘Facebook’ Rama theksoi se të gjitha strukturat janë në terren, për të siguruar kthimin në normalitet.


MESAZHI I RAMËS

MOT I RËNDUAR ️
Të gjitha strukturat shtetërore në terren për të siguruar kthimin në normalitet
Drejtuesit e automjeteve të evitojnë lëvizjet e panevojshme dhe të respektojnë me përpikmëri rregullat e qarkullimit rrugor
Skip to toolbar