Ndahet papritur nga jeta Odisea Çipa, trajneri i ekipit të futbollit “Butrinti”

AKTUALITET


Odisea Çipa, trajneri i ekipit të futbollit Butrinti, është ndarë nga jeta parakohe.

Mësohet se specialisti i futbollit dhe trajneri Odisea Çipa, i cili drejtonte ekipin e futbollit Butrinti këtë sezon, ka humbur jetën pas një arresti kardiak.


Çipa ka qenë më parë lojtar i ekipit të Butrintit.
Skip to toolbar